Ночной трейл "Белая Ночь"
June 2026
Sestroretsk
Sestroretsk
Wettbewerbe
- 2k
- 10k
- 10k Nordic walk
- 20k
- 20k Nordic walk
Please bear in mind that details about this event have been merely at this point forecast based on the previous year's event. Dates and races are subject to change.
Race Overview
| Date: | expected Sunday, June 14, 2026 |
|---|---|
| Race start time: | 11:00 PM |
| Sport: | running |
| Distance: | 2 K |
| Participants: | adults and youth |
| Course profile: | flat course |
Course
This race course is flat.
Where is the finish?
What:
Finish for all races.
Where:
,
Please bear in mind that details about this event have been merely at this point forecast based on the previous year's event. Dates and races are subject to change.
Race Overview
| Date: | expected Sunday, June 14, 2026 |
|---|---|
| Race start time: | 12:01 AM |
| Sport: | running |
| Distance: | 10 K |
| Participants: | adults |
| Course profile: | flat course |
Course
This race course is flat.
Where is the finish?
What:
Finish for all races.
Where:
,
Please bear in mind that details about this event have been merely at this point forecast based on the previous year's event. Dates and races are subject to change.
Race Overview
| Date: | expected Sunday, June 14, 2026 |
|---|---|
| Race start time: | 12:01 AM |
| Sport: | nordic walking |
| Distance: | 10 K |
| Participants: | adults |
| Course profile: | flat course |
Course
This race course is flat.
Where is the finish?
What:
Finish for all races.
Where:
,
Please bear in mind that details about this event have been merely at this point forecast based on the previous year's event. Dates and races are subject to change.
Race Overview
| Date: | expected Sunday, June 14, 2026 |
|---|---|
| Race start time: | 12:01 AM |
| Sport: | running |
| Distance: | 20 K |
| Participants: | adults |
| Course profile: | flat course |
Course
This race course is flat.
Where is the finish?
What:
Finish for all races.
Where:
,
Please bear in mind that details about this event have been merely at this point forecast based on the previous year's event. Dates and races are subject to change.
Race Overview
| Date: | expected Sunday, June 14, 2026 |
|---|---|
| Race start time: | 12:01 AM |
| Sport: | nordic walking |
| Distance: | 20 K |
| Participants: | adults |
| Course profile: | flat course |
Course
This race course is flat.
Where is the finish?
What:
Finish for all races.
Where:
,
Nearby accommodations
Contact
15745/967308/2025-06-27 23:11:37