Virginia Duathlon
Július 2026
Williamsburg 23185
Williamsburg 23185
Wettbewerbe
- Duatlon (30,21372 mérföld)
- Duatlon váltó (30,21372 mérföld)
Kérjük vedd figyelembe, hogy az erre a versenyre vonatkozó információk a tavalyi adatokat veszik figyelembe. A dátum és a verseny még változhat.
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. július 26., vasárnap |
|---|---|
| Időpont: | 08:00 óra |
| Sportág: | duatlon |
| futás: | 3,1069 m |
| kerékpár: | 24 m |
| futás: | 3,1069 m |
| Résztvevők: | felnőtteknek és fiatalkorúaknak |
| Profil: | sík terep |
Útvonal
Ez a verseny sík terepen kerül megrendezésre.
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
2054 Jamestown Rd, 23185 Williamsburg
Kérjük vedd figyelembe, hogy az erre a versenyre vonatkozó információk a tavalyi adatokat veszik figyelembe. A dátum és a verseny még változhat.
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. július 26., vasárnap |
|---|---|
| Időpont: | 08:04 óra |
| Sportág: | duatlon |
| futás: | 3,1069 m |
| kerékpár: | 24 m |
| futás: | 3,1069 m |
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
2054 Jamestown Rd, 23185 Williamsburg
Közeli szállások
Kapcsolat
15875/972578/2025-08-08 08:11:04