HAP Crim Festival of Races
Flint 48502
- 1 mérföld futás
- 1 mérföld futás
- 0,3 mérföld futás
- 5 mérföld futás
- 5 mérföld Gyaloglás
- 5 km futás
- 5 km Gyaloglás
- 10 mérföld futás
- 10 mérföld Gyaloglás
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. augusztus 14., péntek |
|---|---|
| Időpont: | 19:15 óra |
| Sportág: | futás |
| Táv: | 1 m |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
452 S Saginaw Street, Suite 100, Flint, MI 48502, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
452 S Saginaw Street, Suite 100, Flint, MI 48502, US
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. augusztus 14., péntek |
|---|---|
| Időpont: | 19:20 óra |
| Sportág: | futás |
| Táv: | 1 m |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
452 S Saginaw Street, Suite 100, Flint, MI 48502, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
452 S Saginaw Street, Suite 100, Flint, MI 48502, US
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. augusztus 15., szombat |
|---|---|
| Időpont: | 12:00 óra |
| Sportág: | futás |
| Táv: | 0,3 m |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
452 S Saginaw Street, Suite 100, Flint, MI 48502, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
452 S Saginaw Street, Suite 100, Flint, MI 48502, US
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. augusztus 15., szombat |
|---|---|
| Időpont: | 09:30 óra |
| Sportág: | futás |
| Táv: | 5 m |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
452 S Saginaw Street, Suite 100, Flint, MI 48502, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
452 S Saginaw Street, Suite 100, Flint, MI 48502, US
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. augusztus 15., szombat |
|---|---|
| Időpont: | 09:40 óra |
| Sportág: | gyaloglás |
| Táv: | 5 m |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
452 S Saginaw Street, Suite 100, Flint, MI 48502, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
452 S Saginaw Street, Suite 100, Flint, MI 48502, US
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. augusztus 15., szombat |
|---|---|
| Időpont: | 10:00 óra |
| Sportág: | futás |
| Táv: | 5 km |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
452 S Saginaw Street, Suite 100, Flint, MI 48502, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
452 S Saginaw Street, Suite 100, Flint, MI 48502, US
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. augusztus 15., szombat |
|---|---|
| Időpont: | 10:10 óra |
| Sportág: | gyaloglás |
| Táv: | 5 km |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
452 S Saginaw Street, Suite 100, Flint, MI 48502, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
452 S Saginaw Street, Suite 100, Flint, MI 48502, US
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. augusztus 15., szombat |
|---|---|
| Időpont: | 08:00 óra |
| Sportág: | futás |
| Táv: | 10 m |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
452 S Saginaw Street, Suite 100, Flint, MI 48502, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
452 S Saginaw Street, Suite 100, Flint, MI 48502, US
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. augusztus 15., szombat |
|---|---|
| Időpont: | 08:00 óra |
| Sportág: | gyaloglás |
| Táv: | 10 m |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
452 S Saginaw Street, Suite 100, Flint, MI 48502, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
452 S Saginaw Street, Suite 100, Flint, MI 48502, US
Közeli szállások
Kapcsolat
23978/974651/2025-08-28 12:11:05