Lightfoot Norwalk Summer Series
Június 2026
Norwalk 06850
Norwalk 06850
Wettbewerbe
- 3 mérföld futás
- 5 mérföld futás
- 7 mérföld futás
- 9 mérföld futás
- 11 mérföld futás
Kérjük vedd figyelembe, hogy az erre a versenyre vonatkozó információk a tavalyi adatokat veszik figyelembe. A dátum és a verseny még változhat.
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. június 21., vasárnap |
|---|---|
| Időpont: | 08:00 óra |
| Sportág: | futás |
| Táv: | 3 m |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
Multiple Locations, Norwalk, CT 06850, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
Multiple Locations, Norwalk, CT 06850, US
Kérjük vedd figyelembe, hogy az erre a versenyre vonatkozó információk a tavalyi adatokat veszik figyelembe. A dátum és a verseny még változhat.
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. július 5., vasárnap |
|---|---|
| Időpont: | 08:00 óra |
| Sportág: | futás |
| Táv: | 5 m |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
Multiple Locations, Norwalk, CT 06850, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
Multiple Locations, Norwalk, CT 06850, US
Kérjük vedd figyelembe, hogy az erre a versenyre vonatkozó információk a tavalyi adatokat veszik figyelembe. A dátum és a verseny még változhat.
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. július 19., vasárnap |
|---|---|
| Időpont: | 08:00 óra |
| Sportág: | futás |
| Táv: | 7 m |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
Multiple Locations, Norwalk, CT 06850, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
Multiple Locations, Norwalk, CT 06850, US
Kérjük vedd figyelembe, hogy az erre a versenyre vonatkozó információk a tavalyi adatokat veszik figyelembe. A dátum és a verseny még változhat.
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. augusztus 2., vasárnap |
|---|---|
| Időpont: | 08:00 óra |
| Sportág: | futás |
| Táv: | 9 m |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
Multiple Locations, Norwalk, CT 06850, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
Multiple Locations, Norwalk, CT 06850, US
Kérjük vedd figyelembe, hogy az erre a versenyre vonatkozó információk a tavalyi adatokat veszik figyelembe. A dátum és a verseny még változhat.
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. augusztus 23., vasárnap |
|---|---|
| Időpont: | 08:00 óra |
| Sportág: | futás |
| Táv: | 11 m |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
Multiple Locations, Norwalk, CT 06850, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
Multiple Locations, Norwalk, CT 06850, US
Közeli szállások
Kapcsolat
21479/975327/2025-09-05 08:11:04