Rodeo Run 4 + a Half
Július 2026
Pretty Prairie 67570
Pretty Prairie 67570
Wettbewerbe
- 1 mérföld Laufen & Walking
- 4 mérföld futás
- 13,1 mérföld futás
Kérjük vedd figyelembe, hogy az erre a versenyre vonatkozó információk a tavalyi adatokat veszik figyelembe. A dátum és a verseny még változhat.
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. július 11., szombat |
|---|---|
| Időpont: | 08:45 óra |
| Sportág: | Laufen & Walking |
| Táv: | 1 m |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
204 E Main St, Pretty Prairie, KS 67570, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
204 E Main St, Pretty Prairie, KS 67570, US
Kérjük vedd figyelembe, hogy az erre a versenyre vonatkozó információk a tavalyi adatokat veszik figyelembe. A dátum és a verseny még változhat.
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. július 11., szombat |
|---|---|
| Időpont: | 07:15 óra |
| Sportág: | futás |
| Táv: | 4 m |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
204 E Main St, Pretty Prairie, KS 67570, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
204 E Main St, Pretty Prairie, KS 67570, US
Kérjük vedd figyelembe, hogy az erre a versenyre vonatkozó információk a tavalyi adatokat veszik figyelembe. A dátum és a verseny még változhat.
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. július 11., szombat |
|---|---|
| Időpont: | 06:15 óra |
| Sportág: | futás |
| Táv: | 13,11 m |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
204 E Main St, Pretty Prairie, KS 67570, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
204 E Main St, Pretty Prairie, KS 67570, US
Közeli szállások
Kapcsolat
25981/970936/2025-07-24 08:51:04