RUN(317)
Indianapolis 46240
- 3,2 mérföld futás
- 3,2 mérföld futás
- 3,2 mérföld futás
- 3,2 mérföld futás
- 3,2 mérföld futás
- 3,2 mérföld futás
- 3,2 mérföld futás
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. május 21., csütörtök |
|---|---|
| Időpont: | 19:00 óra |
| Sportág: | futás |
| Táv: | 3,17 m |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
1300 E 86th St Ste 29A, Indianapolis, IN 46240, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
1300 E 86th St Ste 29A, Indianapolis, IN 46240, US
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. május 21., csütörtök |
|---|---|
| Időpont: | 07:00 óra |
| Sportág: | futás |
| Táv: | 3,17 m |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
1300 E 86th St Ste 29A, Indianapolis, IN 46240, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
1300 E 86th St Ste 29A, Indianapolis, IN 46240, US
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. június 11., csütörtök |
|---|---|
| Időpont: | 19:00 óra |
| Sportág: | futás |
| Táv: | 3,17 m |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
1300 E 86th St Ste 29A, Indianapolis, IN 46240, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
1300 E 86th St Ste 29A, Indianapolis, IN 46240, US
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. július 23., csütörtök |
|---|---|
| Időpont: | 07:00 óra |
| Sportág: | futás |
| Táv: | 3,17 m |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
1300 E 86th St Ste 29A, Indianapolis, IN 46240, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
1300 E 86th St Ste 29A, Indianapolis, IN 46240, US
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. július 23., csütörtök |
|---|---|
| Időpont: | 19:00 óra |
| Sportág: | futás |
| Táv: | 3,17 m |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
1300 E 86th St Ste 29A, Indianapolis, IN 46240, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
1300 E 86th St Ste 29A, Indianapolis, IN 46240, US
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. augusztus 27., csütörtök |
|---|---|
| Időpont: | 19:00 óra |
| Sportág: | futás |
| Táv: | 3,17 m |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
1300 E 86th St Ste 29A, Indianapolis, IN 46240, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
1300 E 86th St Ste 29A, Indianapolis, IN 46240, US
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. október 3., szombat |
|---|---|
| Időpont: | 19:00 óra |
| Sportág: | futás |
| Táv: | 3,17 m |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
1300 E 86th St Ste 29A, Indianapolis, IN 46240, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
1300 E 86th St Ste 29A, Indianapolis, IN 46240, US
Közeli szállások
Kapcsolat
23273/982708/2025-10-24 19:27:13