WerraEnergie SwimRun Bad Salzungen
Június 2026
36433 Bad Salzungen
36433 Bad Salzungen
Wettbewerbe
- Swim & Run (2,6 Meilen)
- Swim & Run (Staffeln, 2,6 km)
- Swim & Run (5,2 km)
- Swim & Run (Staffeln, 5,2 km)
Kérjük vedd figyelembe, hogy az erre a versenyre vonatkozó információk a tavalyi adatokat veszik figyelembe. A dátum és a verseny még változhat.
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. június 27., szombat |
|---|---|
| Időpont: | 15:00 óra |
| Sportág: | Swim & Run |
| Event-Typ: | Standard-Wettkampf |
| Táv: | 2,6 m |
| úszás: | 0,2 m |
| futás: | 2,4 m |
| Profil: | sík terep |
Útvonal
Ez a verseny sík terepen kerül megrendezésre.
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
Burgsee Bad Salzungen, Seespforte, 36433 Bad Salzungen
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
Burgsee Bad Salzungen, Seespforte, 36433 Bad Salzungen
Kérjük vedd figyelembe, hogy az erre a versenyre vonatkozó információk a tavalyi adatokat veszik figyelembe. A dátum és a verseny még változhat.
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. június 27., szombat |
|---|---|
| Időpont: | 15:00 óra |
| Sportág: | Swim & Run |
| Event-Typ: | Standard-Wettkampf |
| Táv: | 2,6 km |
| úszás: | 0,2 km |
| futás: | 2,4 km |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
Burgsee Bad Salzungen, Seespforte, 36433 Bad Salzungen
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
Burgsee Bad Salzungen, Seespforte, 36433 Bad Salzungen
Kérjük vedd figyelembe, hogy az erre a versenyre vonatkozó információk a tavalyi adatokat veszik figyelembe. A dátum és a verseny még változhat.
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. június 27., szombat |
|---|---|
| Időpont: | 16:00 óra |
| Sportág: | Swim & Run |
| Event-Typ: | Standard-Wettkampf |
| Táv: | 5,2 km |
| úszás: | 0,4 km |
| futás: | 4,8 km |
| Profil: | sík terep |
Útvonal
Ez a verseny sík terepen kerül megrendezésre.
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
Burgsee Bad Salzungen, Seespforte, 36433 Bad Salzungen
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
Burgsee Bad Salzungen, Seespforte, 36433 Bad Salzungen
Kérjük vedd figyelembe, hogy az erre a versenyre vonatkozó információk a tavalyi adatokat veszik figyelembe. A dátum és a verseny még változhat.
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. június 27., szombat |
|---|---|
| Időpont: | 16:00 óra |
| Sportág: | Swim & Run |
| Event-Typ: | Standard-Wettkampf |
| Táv: | 5,2 km |
| úszás: | 0,4 km |
| futás: | 4,8 km |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
Burgsee Bad Salzungen, Seespforte, 36433 Bad Salzungen
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
Burgsee Bad Salzungen, Seespforte, 36433 Bad Salzungen
Közeli szállások
Kapcsolat
29477/1001353/2026-05-06 13:55:05