Beaufort Twilight Run
Beaufort 29906
- 1 mijlen-loop
- 5 km-loop
- 5 km-Walking
- 8 km-loop
- 10 mijlen-loop
- Halve marathon
- 400 mijlen-loop
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zaterdag 20 maart 2027 |
|---|---|
| Tijdstip: | 15:30 uur |
| Sportsoort: | hardlopen |
| Afstand: | 1 m |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
13 Market, Beaufort, SC 29906, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
13 Market, Beaufort, SC 29906, US
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zaterdag 20 maart 2027 |
|---|---|
| Tijdstip: | 16:30 uur |
| Sportsoort: | hardlopen |
| Afstand: | 5 km |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
13 Market, Beaufort, SC 29906, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
13 Market, Beaufort, SC 29906, US
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zaterdag 20 maart 2027 |
|---|---|
| Tijdstip: | 16:30 uur |
| Sportsoort: | walking |
| Afstand: | 5 km |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
13 Market, Beaufort, SC 29906, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
13 Market, Beaufort, SC 29906, US
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zaterdag 20 maart 2027 |
|---|---|
| Tijdstip: | 17:30 uur |
| Sportsoort: | hardlopen |
| Afstand: | 8 km |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
13 Market, Beaufort, SC 29906, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
13 Market, Beaufort, SC 29906, US
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zaterdag 20 maart 2027 |
|---|---|
| Tijdstip: | 17:30 uur |
| Sportsoort: | hardlopen |
| Afstand: | 10 m |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
13 Market, Beaufort, SC 29906, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
13 Market, Beaufort, SC 29906, US
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zaterdag 20 maart 2027 |
|---|---|
| Tijdstip: | 16:30 uur |
| Sportsoort: | hardlopen |
| Afstand: | 21,0975 km |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
13 Market, Beaufort, SC 29906, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
13 Market, Beaufort, SC 29906, US
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zaterdag 20 maart 2027 |
|---|---|
| Tijdstip: | 16:00 uur |
| Sportsoort: | hardlopen |
| Afstand: | 400 m |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
13 Market, Beaufort, SC 29906, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
13 Market, Beaufort, SC 29906, US
Accommodaties in de buurt
Contact
18220/995974/2026-04-02 17:41:04