Claremont Classic
Claremont 91711
- 1.500 mijlen-Walking
- 3.000 mijlen-Walking
- 5.000 mijlen-Walking
- 5.000 mijlen-Walking
- 10.000 mijlen-Walking
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zondag 21 maart 2027 |
|---|---|
| Tijdstip: | 11:00 uur |
| Sportsoort: | walking |
| Afstand: | 1500 m |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
Claremont High School 1601 N. Indian Hill Blvd., Claremont, CA 91711, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
Claremont High School 1601 N. Indian Hill Blvd., Claremont, CA 91711, US
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zondag 21 maart 2027 |
|---|---|
| Tijdstip: | 09:00 uur |
| Sportsoort: | walking |
| Afstand: | 3000 m |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
Claremont High School 1601 N. Indian Hill Blvd., Claremont, CA 91711, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
Claremont High School 1601 N. Indian Hill Blvd., Claremont, CA 91711, US
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zondag 21 maart 2027 |
|---|---|
| Tijdstip: | 10:00 uur |
| Sportsoort: | walking |
| Afstand: | 5000 m |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
Claremont High School 1601 N. Indian Hill Blvd., Claremont, CA 91711, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
Claremont High School 1601 N. Indian Hill Blvd., Claremont, CA 91711, US
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zondag 21 maart 2027 |
|---|---|
| Tijdstip: | 11:35 uur |
| Sportsoort: | walking |
| Afstand: | 5000 m |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
Claremont High School 1601 N. Indian Hill Blvd., Claremont, CA 91711, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
Claremont High School 1601 N. Indian Hill Blvd., Claremont, CA 91711, US
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zondag 21 maart 2027 |
|---|---|
| Tijdstip: | 07:30 uur |
| Sportsoort: | walking |
| Afstand: | 10000 m |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
Claremont High School 1601 N. Indian Hill Blvd., Claremont, CA 91711, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
Claremont High School 1601 N. Indian Hill Blvd., Claremont, CA 91711, US
Accommodaties in de buurt
Contact
25318/996280/2026-04-03 11:41:05