K9 9K
Mei 2026
Bozeman 59715
Bozeman 59715
Wettbewerbe
- 1 mijlen-Laufen & Walking
- 5 mijlen-loop
- 5 mijlen-Walking
Let op, dat deze wedstrijd een prognose op basis van de informatie van het afgelopen jaar is. Datum en afstanden kunnen nog veranderen.
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zaterdag 23 mei 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 09:30 uur |
| Sportsoort: | Laufen & Walking |
| Afstand: | 1 m |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
325 S. Church Avenue, Bozeman, MT 59715, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
325 S. Church Avenue, Bozeman, MT 59715, US
Let op, dat deze wedstrijd een prognose op basis van de informatie van het afgelopen jaar is. Datum en afstanden kunnen nog veranderen.
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zaterdag 23 mei 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 09:00 uur |
| Sportsoort: | hardlopen |
| Afstand: | 5 m |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
325 S. Church Avenue, Bozeman, MT 59715, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
325 S. Church Avenue, Bozeman, MT 59715, US
Let op, dat deze wedstrijd een prognose op basis van de informatie van het afgelopen jaar is. Datum en afstanden kunnen nog veranderen.
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zaterdag 23 mei 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 09:15 uur |
| Sportsoort: | walking |
| Afstand: | 5 m |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
325 S. Church Avenue, Bozeman, MT 59715, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
325 S. Church Avenue, Bozeman, MT 59715, US
Accommodaties in de buurt
Contact
24930/962226/2025-06-05 09:41:03