Kiwanis Midnight Run
Dunedin 34698
- 1 mijlen-Laufen & Walking
- 4 mijlen-loop
- 5 km-loop
- 7 mijlen-loop
- 10 km-loop
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht vrijdag 26 juni 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 23:15 uur |
| Sportsoort: | Laufen & Walking |
| Afstand: | 1 m |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
Causeway Plaza, 2616 Bayshore Blvd, Dunedin, FL 34698, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
Causeway Plaza, 2616 Bayshore Blvd, Dunedin, FL 34698, US
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht vrijdag 26 juni 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 23:15 uur |
| Sportsoort: | hardlopen |
| Afstand: | 4 m |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
Causeway Plaza, 2616 Bayshore Blvd, Dunedin, FL 34698, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
Causeway Plaza, 2616 Bayshore Blvd, Dunedin, FL 34698, US
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht vrijdag 26 juni 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 23:40 uur |
| Sportsoort: | hardlopen |
| Afstand: | 5 km |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
Causeway Plaza, 2616 Bayshore Blvd, Dunedin, FL 34698, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
Causeway Plaza, 2616 Bayshore Blvd, Dunedin, FL 34698, US
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht vrijdag 26 juni 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 23:15 uur |
| Sportsoort: | hardlopen |
| Afstand: | 7 m |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
Causeway Plaza, 2616 Bayshore Blvd, Dunedin, FL 34698, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
Causeway Plaza, 2616 Bayshore Blvd, Dunedin, FL 34698, US
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zaterdag 27 juni 2026 |
|---|---|
| Sportsoort: | hardlopen |
| Afstand: | 10 km |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
Causeway Plaza, 2616 Bayshore Blvd, Dunedin, FL 34698, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
Causeway Plaza, 2616 Bayshore Blvd, Dunedin, FL 34698, US
Accommodaties in de buurt
Contact
18032/968517/2025-07-10 00:11:05