Palm Bluff Trail Race and Ultra Marathon
Mei 2026
Osteen 32764
Osteen 32764
Wettbewerbe
- 7,4 mijlen-Trailrun
- 7,4 mijlen-Trailrun
- 13,5 mijlen-Trailrun
- 32,6 mijlen-loop
Let op, dat deze wedstrijd een prognose op basis van de informatie van het afgelopen jaar is. Datum en afstanden kunnen nog veranderen.
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zondag 3 mei 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 08:30 uur |
| Sportsoort: | Trailrun |
| Afstand: | 7,4 m |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
1275 SR 415, Osteen, FL 32764, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
1275 SR 415, Osteen, FL 32764, US
Let op, dat deze wedstrijd een prognose op basis van de informatie van het afgelopen jaar is. Datum en afstanden kunnen nog veranderen.
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zondag 3 mei 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 09:00 uur |
| Sportsoort: | Trailrun |
| Afstand: | 7,4 m |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
1275 SR 415, Osteen, FL 32764, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
1275 SR 415, Osteen, FL 32764, US
Let op, dat deze wedstrijd een prognose op basis van de informatie van het afgelopen jaar is. Datum en afstanden kunnen nog veranderen.
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zondag 3 mei 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 08:00 uur |
| Sportsoort: | Trailrun |
| Afstand: | 13,5 m |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
1275 SR 415, Osteen, FL 32764, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
1275 SR 415, Osteen, FL 32764, US
Let op, dat deze wedstrijd een prognose op basis van de informatie van het afgelopen jaar is. Datum en afstanden kunnen nog veranderen.
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zondag 3 mei 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 07:00 uur |
| Sportsoort: | hardlopen |
| Afstand: | 32,6 m |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
1275 SR 415, Osteen, FL 32764, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
1275 SR 415, Osteen, FL 32764, US
Accommodaties in de buurt
Contact
17596/958076/2025-05-16 09:11:04