Sehgahunda Trail Marathon, Relay, & Vale of Three Falls
Portageville 14536
- 5 km-Trailrun
- 9,3 mijlen-Trailrun
- 10 km-Trailrun
- 26,3 mijlen-Trailrun
- 26,3 mijlen-Trailrun (estafette)
- 26,3 mijlen-Trailrun (estafette)
- 72 km-Trailrun
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zondag 17 mei 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 08:00 uur |
| Sportsoort: | Trailrun |
| Afstand: | 5 km |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
293 Portageville Rd, Portageville, NY 14536, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
293 Portageville Rd, Portageville, NY 14536, US
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zondag 17 mei 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 10:35 uur |
| Sportsoort: | Trailrun |
| Afstand: | 9,3 m |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
293 Portageville Rd, Portageville, NY 14536, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
293 Portageville Rd, Portageville, NY 14536, US
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zondag 17 mei 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 09:05 uur |
| Sportsoort: | Trailrun |
| Afstand: | 10 km |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
293 Portageville Rd, Portageville, NY 14536, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
293 Portageville Rd, Portageville, NY 14536, US
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zondag 17 mei 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 07:45 uur |
| Sportsoort: | Trailrun |
| Afstand: | 26,3 m |
| Max. aantal deelnemers: | 242 Deelnemers |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
293 Portageville Rd, Portageville, NY 14536, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
293 Portageville Rd, Portageville, NY 14536, US
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zondag 17 mei 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 08:30 uur |
| Sportsoort: | Trailrun |
| Afstand: | 26,3 m |
| Estafette: | 2-persoons-estafette |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
293 Portageville Rd, Portageville, NY 14536, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
293 Portageville Rd, Portageville, NY 14536, US
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zondag 17 mei 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 08:30 uur |
| Sportsoort: | Trailrun |
| Afstand: | 26,3 m |
| Estafette: | 4-persoons-estafette |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
293 Portageville Rd, Portageville, NY 14536, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
293 Portageville Rd, Portageville, NY 14536, US
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zondag 17 mei 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 07:45 uur |
| Sportsoort: | Trailrun |
| Afstand: | 72 km |
| Max. aantal deelnemers: | 28 Deelnemers |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
293 Portageville Rd, Portageville, NY 14536, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
293 Portageville Rd, Portageville, NY 14536, US
Accommodaties in de buurt
Contact
20893/961417/2025-05-30 10:41:04