Something Wild Trail Running Festival
Juli 2026
Hexworthy, Yelverton, Devon (South) PL20 6SB
Hexworthy, Yelverton, Devon (South) PL20 6SB
Wettbewerbe
- 21,1 km-Trailrun
- 32 mijlen-Trailrun
- 42,2 km-Trailrun
- 5 km-Trailrun
- Swim & Run (8 Meilen)
- 10 km-Trailrun
- Swim & Run (16,7 Meilen)
Let op, dat deze wedstrijd een prognose op basis van de informatie van het afgelopen jaar is. Datum en afstanden kunnen nog veranderen.
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zaterdag 25 juli 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 10:30 uur |
| Sportsoort: | Trailrun |
| Afstand: | 21,0975 km |
| Profiel: | heuvelachtig parcours |
| Hoogtemeters: | 754 meter naar boven |
Parcours
Deze wedstrijd vindt op een heuvelachtig circuit (één ronde) plaats. Het profiel van het parcours bevat klimmetjes met in totaal ong. 754 hoogtemeters.
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
Huccaby Farm, PL20 6SB Hexworthy, Yelverton, Devon (South)
Let op, dat deze wedstrijd een prognose op basis van de informatie van het afgelopen jaar is. Datum en afstanden kunnen nog veranderen.
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zaterdag 25 juli 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 08:30 uur |
| Sportsoort: | Trailrun |
| Afstand: | 32 m |
| Deelnemers: | voor volwassenen |
| Profiel: | heuvelachtig parcours |
| Hoogtemeters: | 1381 meter naar boven |
Parcours
Deze wedstrijd vindt op een heuvelachtig circuit (één ronde) plaats. Het profiel van het parcours bevat klimmetjes met in totaal ong. 1381 hoogtemeters.
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
Huccaby Farm, PL20 6SB Hexworthy, Yelverton, Devon (South)
Let op, dat deze wedstrijd een prognose op basis van de informatie van het afgelopen jaar is. Datum en afstanden kunnen nog veranderen.
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zaterdag 25 juli 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 08:30 uur |
| Sportsoort: | Trailrun |
| Afstand: | 42,195 km |
| Profiel: | heuvelachtig parcours |
| Hoogtemeters: | 1325 meter naar boven |
Parcours
Deze wedstrijd vindt op een heuvelachtig circuit (één ronde) plaats. Het profiel van het parcours bevat klimmetjes met in totaal ong. 1325 hoogtemeters.
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
Huccaby Farm, PL20 6SB Hexworthy, Yelverton, Devon (South)
Let op, dat deze wedstrijd een prognose op basis van de informatie van het afgelopen jaar is. Datum en afstanden kunnen nog veranderen.
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zondag 26 juli 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 10:00 uur |
| Sportsoort: | Trailrun |
| Afstand: | 5 km |
| Profiel: | heuvelachtig parcours |
Parcours
Deze wedstrijd vindt op een heuvelachtig parcours plaats.
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
Huccaby Farm, PL20 6SB Hexworthy, Yelverton, Devon (South)
Let op, dat deze wedstrijd een prognose op basis van de informatie van het afgelopen jaar is. Datum en afstanden kunnen nog veranderen.
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zondag 26 juli 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 07:30 uur |
| Sportsoort: | Swim & Run |
| Afstand: | 8 m |
| Zwemmen: | 1,4 m |
| Hardlopen: | 6,6 m |
| Profiel: | heuvelachtig parcours |
Parcours
Deze wedstrijd vindt op een heuvelachtig parcours plaats.
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
Huccaby Farm, PL20 6SB Hexworthy, Yelverton, Devon (South)
Let op, dat deze wedstrijd een prognose op basis van de informatie van het afgelopen jaar is. Datum en afstanden kunnen nog veranderen.
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zondag 26 juli 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 10:00 uur |
| Sportsoort: | Trailrun |
| Afstand: | 10 km |
| Profiel: | heuvelachtig parcours |
Parcours
Deze wedstrijd vindt op een heuvelachtig parcours plaats.
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
Huccaby Farm, PL20 6SB Hexworthy, Yelverton, Devon (South)
Let op, dat deze wedstrijd een prognose op basis van de informatie van het afgelopen jaar is. Datum en afstanden kunnen nog veranderen.
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zondag 26 juli 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 07:30 uur |
| Sportsoort: | Swim & Run |
| Afstand: | 16,7 m |
| Zwemmen: | 1,7 m |
| Hardlopen: | 15 m |
| Profiel: | heuvelachtig parcours |
Parcours
Deze wedstrijd vindt op een heuvelachtig parcours plaats.
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
Huccaby Farm, PL20 6SB Hexworthy, Yelverton, Devon (South)
Accommodaties in de buurt
Contact
15203/972642/2025-08-08 10:11:04