Aurora Health Care Two Rivers 10-Mile, 3-Person Relay, 2-Mile Run/Walk, & Kids' Run
Two Rivers 54241
- 0,3 mérföld futás
- 2 mérföld Laufen & Walking
- 10 mérföld futás
- 10 mérföld váltófutás
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2027. március 20., szombat |
|---|---|
| Időpont: | 17:00 óra |
| Sportág: | futás |
| Táv: | 0,33 m |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
Two Rivers High School, 4519 Lincoln Ave, Two Rivers, WI 54241, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
Two Rivers High School, 4519 Lincoln Ave, Two Rivers, WI 54241, US
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2027. március 21., vasárnap |
|---|---|
| Időpont: | 08:00 óra |
| Sportág: | Laufen & Walking |
| Táv: | 2 m |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
Two Rivers High School, 4519 Lincoln Ave, Two Rivers, WI 54241, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
Two Rivers High School, 4519 Lincoln Ave, Two Rivers, WI 54241, US
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2027. március 21., vasárnap |
|---|---|
| Időpont: | 08:00 óra |
| Sportág: | futás |
| Táv: | 10 m |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
Two Rivers High School, 4519 Lincoln Ave, Two Rivers, WI 54241, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
Two Rivers High School, 4519 Lincoln Ave, Two Rivers, WI 54241, US
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2027. március 21., vasárnap |
|---|---|
| Időpont: | 08:00 óra |
| Sportág: | futás |
| Táv: | 10 m |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
Two Rivers High School, 4519 Lincoln Ave, Two Rivers, WI 54241, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
Two Rivers High School, 4519 Lincoln Ave, Two Rivers, WI 54241, US
Közeli szállások
Kapcsolat
23636/996104/2026-04-03 08:11:06