Aurora Health Care Two Rivers 10-Mile, 3-Person Relay, 2-Mile Run/Walk, & Kids' Run
Two Rivers 54241
- 0,3 mijlen-loop
- 2 mijlen-Laufen & Walking
- 10 mijlen-loop
- 10 mijlen estafette
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zaterdag 20 maart 2027 |
|---|---|
| Tijdstip: | 17:00 uur |
| Sportsoort: | hardlopen |
| Afstand: | 0,33 m |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
Two Rivers High School, 4519 Lincoln Ave, Two Rivers, WI 54241, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
Two Rivers High School, 4519 Lincoln Ave, Two Rivers, WI 54241, US
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zondag 21 maart 2027 |
|---|---|
| Tijdstip: | 08:00 uur |
| Sportsoort: | Laufen & Walking |
| Afstand: | 2 m |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
Two Rivers High School, 4519 Lincoln Ave, Two Rivers, WI 54241, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
Two Rivers High School, 4519 Lincoln Ave, Two Rivers, WI 54241, US
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zondag 21 maart 2027 |
|---|---|
| Tijdstip: | 08:00 uur |
| Sportsoort: | hardlopen |
| Afstand: | 10 m |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
Two Rivers High School, 4519 Lincoln Ave, Two Rivers, WI 54241, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
Two Rivers High School, 4519 Lincoln Ave, Two Rivers, WI 54241, US
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zondag 21 maart 2027 |
|---|---|
| Tijdstip: | 08:00 uur |
| Sportsoort: | hardlopen |
| Afstand: | 10 m |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
Two Rivers High School, 4519 Lincoln Ave, Two Rivers, WI 54241, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
Two Rivers High School, 4519 Lincoln Ave, Two Rivers, WI 54241, US
Accommodaties in de buurt
Contact
23636/996104/2026-04-03 08:11:06