Brooklyn Fall Duathlon
November 2026
Brooklyn 11226
Brooklyn 11226
Wettbewerbe
- Duatlon (14,05 mérföld)
- Duatlon (20,1 mérföld)
Kérjük vedd figyelembe, hogy az erre a versenyre vonatkozó információk a tavalyi adatokat veszik figyelembe. A dátum és a verseny még változhat.
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. november 4., szerda |
|---|---|
| Időpont: | 10:00 óra |
| Sportág: | duatlon |
| futás: | 2 m |
| kerékpár: | 10,05 m |
| futás: | 2 m |
| Profil: | sík terep |
Útvonal
Ez a verseny sík terepen kerül megrendezésre.
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
96 Parkside Ave., Brooklyn, NY 11226
Kérjük vedd figyelembe, hogy az erre a versenyre vonatkozó információk a tavalyi adatokat veszik figyelembe. A dátum és a verseny még változhat.
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. november 4., szerda |
|---|---|
| Időpont: | 10:00 óra |
| Sportág: | duatlon |
| futás: | 3,35 m |
| kerékpár: | 13,4 m |
| futás: | 3,35 m |
| Profil: | sík terep |
Útvonal
Ez a verseny sík terepen kerül megrendezésre.
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
96 Parkside Ave., Brooklyn, NY 11226
Közeli szállások
Kapcsolat
14706/985312/2025-11-22 17:45:06