Run & Ride Cedar Point
Június 2026
Sandusky 44870
Sandusky 44870
Wettbewerbe
- 1 mérföld futás
- 5 mérföld futás
- 6,6 mérföld futás
- Félmaraton
Kérjük vedd figyelembe, hogy az erre a versenyre vonatkozó információk a tavalyi adatokat veszik figyelembe. A dátum és a verseny még változhat.
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. június 6., szombat |
|---|---|
| Időpont: | 08:00 óra |
| Sportág: | futás |
| Táv: | 1 m |
| Résztvevők maximális száma: | 300 induló |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
1 Cedar Point Drive, Sandusky, OH 44870, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
1 Cedar Point Drive, Sandusky, OH 44870, US
Kérjük vedd figyelembe, hogy az erre a versenyre vonatkozó információk a tavalyi adatokat veszik figyelembe. A dátum és a verseny még változhat.
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. június 6., szombat |
|---|---|
| Időpont: | 07:15 óra |
| Sportág: | futás |
| Táv: | 5 m |
| Résztvevők maximális száma: | 3.000 induló |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
1 Cedar Point Drive, Sandusky, OH 44870, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
1 Cedar Point Drive, Sandusky, OH 44870, US
Kérjük vedd figyelembe, hogy az erre a versenyre vonatkozó információk a tavalyi adatokat veszik figyelembe. A dátum és a verseny még változhat.
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. június 7., vasárnap |
|---|---|
| Időpont: | 06:40 óra |
| Sportág: | futás |
| Táv: | 6,55 m |
| Résztvevők maximális száma: | 800 induló |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
1 Cedar Point Drive, Sandusky, OH 44870, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
1 Cedar Point Drive, Sandusky, OH 44870, US
Kérjük vedd figyelembe, hogy az erre a versenyre vonatkozó információk a tavalyi adatokat veszik figyelembe. A dátum és a verseny még változhat.
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. június 7., vasárnap |
|---|---|
| Időpont: | 06:30 óra |
| Sportág: | futás |
| Táv: | 21,0975 km |
| Résztvevők maximális száma: | 800 induló |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
1 Cedar Point Drive, Sandusky, OH 44870, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
1 Cedar Point Drive, Sandusky, OH 44870, US
Közeli szállások
Kapcsolat
22721/965442/2025-06-20 06:51:04