Stars & Stripes VeteRun 5K
Honeoye Falls 14472
- 0,3 mérföld futás
- 0,5 mérföld futás
- 1 mérföld futás
- 5 km futás
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. november 6., péntek |
|---|---|
| Időpont: | 11:45 óra |
| Sportág: | futás |
| Táv: | 0,25 m |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
Stewart Lodge, Mendon Ponds Park, 95 Douglas Road, Honeoye Falls, NY 14472, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
Stewart Lodge, Mendon Ponds Park, 95 Douglas Road, Honeoye Falls, NY 14472, US
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. november 6., péntek |
|---|---|
| Időpont: | 11:50 óra |
| Sportág: | futás |
| Táv: | 0,5 m |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
Stewart Lodge, Mendon Ponds Park, 95 Douglas Road, Honeoye Falls, NY 14472, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
Stewart Lodge, Mendon Ponds Park, 95 Douglas Road, Honeoye Falls, NY 14472, US
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. november 6., péntek |
|---|---|
| Időpont: | 12:00 óra |
| Sportág: | futás |
| Táv: | 1 m |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
Stewart Lodge, Mendon Ponds Park, 95 Douglas Road, Honeoye Falls, NY 14472, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
Stewart Lodge, Mendon Ponds Park, 95 Douglas Road, Honeoye Falls, NY 14472, US
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. november 6., péntek |
|---|---|
| Időpont: | 11:00 óra |
| Sportág: | futás |
| Táv: | 5 km |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
Stewart Lodge, Mendon Ponds Park, 95 Douglas Road, Honeoye Falls, NY 14472, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
Stewart Lodge, Mendon Ponds Park, 95 Douglas Road, Honeoye Falls, NY 14472, US
Közeli szállások
Kapcsolat
21210/985631/2025-11-22 17:51:10