Viking Obstacle Race /Northeast Ultra Cup Series Finale
Greenville 12083
- 6 mérföld Akadályfutás
- 6 mérföld Akadályfutás
- 6 mérföld Akadályfutás
- 60 mérföld Akadályfutás
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. július 25., szombat |
|---|---|
| Időpont: | 09:00 óra |
| Sportág: | akadályfutás |
| Táv: | 6 m |
| Résztvevők maximális száma: | 40 induló |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
Viking Obstacle Race @ Sunny Hill Resort, 352 sunny hill rd, Greenville, NY 12083, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
Viking Obstacle Race @ Sunny Hill Resort, 352 sunny hill rd, Greenville, NY 12083, US
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. július 25., szombat |
|---|---|
| Időpont: | 10:30 óra |
| Sportág: | akadályfutás |
| Táv: | 6 m |
| Résztvevők maximális száma: | 30 induló |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
Viking Obstacle Race @ Sunny Hill Resort, 352 sunny hill rd, Greenville, NY 12083, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
Viking Obstacle Race @ Sunny Hill Resort, 352 sunny hill rd, Greenville, NY 12083, US
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. július 25., szombat |
|---|---|
| Időpont: | 10:45 óra |
| Sportág: | akadályfutás |
| Táv: | 6 m |
| Résztvevők maximális száma: | 30 induló |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
Viking Obstacle Race @ Sunny Hill Resort, 352 sunny hill rd, Greenville, NY 12083, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
Viking Obstacle Race @ Sunny Hill Resort, 352 sunny hill rd, Greenville, NY 12083, US
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. július 25., szombat |
|---|---|
| Időpont: | 09:00 óra |
| Sportág: | akadályfutás |
| Táv: | 60 m |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
Viking Obstacle Race @ Sunny Hill Resort, 352 sunny hill rd, Greenville, NY 12083, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
Viking Obstacle Race @ Sunny Hill Resort, 352 sunny hill rd, Greenville, NY 12083, US
Közeli szállások
Kapcsolat
21037/972455/2025-08-07 10:51:04