29. Altendorf-Ersdorfer Obstmeilenlauf
24 oktober 2026
53340 Meckenheim
53340 Meckenheim
Wettbewerbe
- 3,3 mijlen-loop
- 6 mijlen-loop
- 10 mijlen-loop
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | zaterdag 24 oktober 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 15:40 uur |
| Sportsoort: | hardlopen |
| Afstand: | 3,3 m |
| Deelnemers: | voor volwassenen |
| Inschrijfgeld: | |
| Profiel: | heuvelachtig parcours |
Parcours
Deze wedstrijd vindt op een heuvelachtig parcours plaats.
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
Mehrzweckhalle Altendorf-Ersdorf, Kirchstraße 26
Kinderen/jeugd
Er worden ook wedstrijden voor kinderen en jeugd aangeboden. Meer informatie vindt u in de officiële aankondiging van de organisator.
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | zaterdag 24 oktober 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 14:00 uur |
| Sportsoort: | hardlopen |
| Afstand: | 6 m |
| Deelnemers: | voor volwassenen |
| Inschrijfgeld: | |
| Profiel: | heuvelachtig parcours |
Parcours
Deze wedstrijd vindt op een heuvelachtig parcours plaats.
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
Mehrzweckhalle Altendorf-Ersdorf, Kirchstraße 26
Kinderen/jeugd
Er worden ook wedstrijden voor kinderen en jeugd aangeboden. Meer informatie vindt u in de officiële aankondiging van de organisator.
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | zaterdag 24 oktober 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 15:30 uur |
| Sportsoort: | hardlopen |
| Afstand: | 10 m |
| Deelnemers: | voor volwassenen |
| Inschrijfgeld: | |
| Profiel: | heuvelachtig parcours |
| Hoogtemeters: | 287 meter naar boven |
Parcours
Deze wedstrijd vindt op een heuvelachtig parcours plaats. Het profiel van het parcours bevat in totaal ong. 287 hoogtemeters omhoog en 287 hoogtemeters omlaag.
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
Mehrzweckhalle Altendorf-Ersdorf, Kirchstraße 26
Kinderen/jeugd
Er worden ook wedstrijden voor kinderen en jeugd aangeboden. Meer informatie vindt u in de officiële aankondiging van de organisator.
Accommodaties in de buurt
Contact
2644/986565/2025-11-29 13:25:03