"Run For The Elk" Half Marathon, 5k, 10k & 2 Mile Sprint
Benezette 15821
- 1 mijlen-loop
- 5 km-loop
- 10 km-loop
- 22,4 mijlen-loop
- 24,4 mijlen-loop
- 2 mijlen-loop
- Halve marathon
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zaterdag 1 augustus 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 09:05 uur |
| Sportsoort: | hardlopen |
| Afstand: | 1 m |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
196 2nd St, Benezette, PA 15821, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
196 2nd St, Benezette, PA 15821, US
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zaterdag 1 augustus 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 07:00 uur |
| Sportsoort: | hardlopen |
| Afstand: | 5 km |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
196 2nd St, Benezette, PA 15821, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
196 2nd St, Benezette, PA 15821, US
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zaterdag 1 augustus 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 08:00 uur |
| Sportsoort: | hardlopen |
| Afstand: | 10 km |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
196 2nd St, Benezette, PA 15821, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
196 2nd St, Benezette, PA 15821, US
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zaterdag 1 augustus 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 07:00 uur |
| Sportsoort: | hardlopen |
| Afstand: | 22,4 m |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
196 2nd St, Benezette, PA 15821, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
196 2nd St, Benezette, PA 15821, US
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zaterdag 1 augustus 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 07:00 uur |
| Sportsoort: | hardlopen |
| Afstand: | 24,4 m |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
196 2nd St, Benezette, PA 15821, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
196 2nd St, Benezette, PA 15821, US
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zondag 2 augustus 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 07:00 uur |
| Sportsoort: | hardlopen |
| Afstand: | 2 m |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
196 2nd St, Benezette, PA 15821, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
196 2nd St, Benezette, PA 15821, US
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zondag 2 augustus 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 07:00 uur |
| Sportsoort: | hardlopen |
| Afstand: | 21,0975 km |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
196 2nd St, Benezette, PA 15821, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
196 2nd St, Benezette, PA 15821, US
Accommodaties in de buurt
Contact
22046/973522/2025-08-15 07:11:04