Indiana Trail 100
Oktober 2026
Albion 46701
Albion 46701
Wettbewerbe
- 50 mijlen-loop
- 62 mijlen-loop
- 100 mijlen-loop
Let op, dat deze wedstrijd een prognose op basis van de informatie van het afgelopen jaar is. Datum en afstanden kunnen nog veranderen.
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zaterdag 10 oktober 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 06:00 uur |
| Sportsoort: | hardlopen |
| Afstand: | 50 m |
| Max. aantal deelnemers: | 100 Deelnemers |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
2355 E 75 S, Albion, IN 46701, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
2355 E 75 S, Albion, IN 46701, US
Let op, dat deze wedstrijd een prognose op basis van de informatie van het afgelopen jaar is. Datum en afstanden kunnen nog veranderen.
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zaterdag 10 oktober 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 06:00 uur |
| Sportsoort: | hardlopen |
| Afstand: | 62 m |
| Max. aantal deelnemers: | 60 Deelnemers |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
2355 E 75 S, Albion, IN 46701, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
2355 E 75 S, Albion, IN 46701, US
Let op, dat deze wedstrijd een prognose op basis van de informatie van het afgelopen jaar is. Datum en afstanden kunnen nog veranderen.
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zaterdag 10 oktober 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 06:00 uur |
| Sportsoort: | hardlopen |
| Afstand: | 100 m |
| Max. aantal deelnemers: | 240 Deelnemers |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
2355 E 75 S, Albion, IN 46701, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
2355 E 75 S, Albion, IN 46701, US
Accommodaties in de buurt
Contact
24252/982743/2025-10-24 19:29:07