Justin's Run4Hope
Mei 2026
Whitestown 46075
Whitestown 46075
Wettbewerbe
- 0,3 mijlen-loop
- 1 mijlen-Walking
- 3,6 mijlen-Laufen & Walking
Let op, dat deze wedstrijd een prognose op basis van de informatie van het afgelopen jaar is. Datum en afstanden kunnen nog veranderen.
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zaterdag 9 mei 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 10:45 uur |
| Sportsoort: | hardlopen |
| Afstand: | 0,25 m |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
5780 South Main Street, Whitestown, IN 46075, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
5780 South Main Street, Whitestown, IN 46075, US
Let op, dat deze wedstrijd een prognose op basis van de informatie van het afgelopen jaar is. Datum en afstanden kunnen nog veranderen.
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zaterdag 9 mei 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 09:15 uur |
| Sportsoort: | walking |
| Afstand: | 1 m |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
5780 South Main Street, Whitestown, IN 46075, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
5780 South Main Street, Whitestown, IN 46075, US
Let op, dat deze wedstrijd een prognose op basis van de informatie van het afgelopen jaar is. Datum en afstanden kunnen nog veranderen.
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zaterdag 9 mei 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 09:00 uur |
| Sportsoort: | Laufen & Walking |
| Afstand: | 3,6 m |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
5780 South Main Street, Whitestown, IN 46075, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
5780 South Main Street, Whitestown, IN 46075, US
Accommodaties in de buurt
Contact
23259/959394/2025-05-22 10:51:04