Strides for James
Chazy 12921
- 1 mijlen-loop
- 1 mijlen-Walking
- 1 mijlen-loop
- 5 km-loop
- 5 km-Walking
- 10 km-loop
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zaterdag 2 mei 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 09:45 uur |
| Sportsoort: | hardlopen |
| Afstand: | 1 m |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
1034 MIner Farm Road, Chazy, NY 12921, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
1034 MIner Farm Road, Chazy, NY 12921, US
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zaterdag 2 mei 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 09:00 uur |
| Sportsoort: | walking |
| Afstand: | 1 m |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
1034 MIner Farm Road, Chazy, NY 12921, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
1034 MIner Farm Road, Chazy, NY 12921, US
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zaterdag 2 mei 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 09:00 uur |
| Sportsoort: | hardlopen |
| Afstand: | 1 m |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
1034 MIner Farm Road, Chazy, NY 12921, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
1034 MIner Farm Road, Chazy, NY 12921, US
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zaterdag 2 mei 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 09:50 uur |
| Sportsoort: | hardlopen |
| Afstand: | 5 km |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
1034 MIner Farm Road, Chazy, NY 12921, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
1034 MIner Farm Road, Chazy, NY 12921, US
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zaterdag 2 mei 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 09:55 uur |
| Sportsoort: | walking |
| Afstand: | 5 km |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
1034 MIner Farm Road, Chazy, NY 12921, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
1034 MIner Farm Road, Chazy, NY 12921, US
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zaterdag 2 mei 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 09:50 uur |
| Sportsoort: | hardlopen |
| Afstand: | 10 km |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
1034 MIner Farm Road, Chazy, NY 12921, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
1034 MIner Farm Road, Chazy, NY 12921, US
Accommodaties in de buurt
Contact
20875/957653/2025-05-15 10:01:03