Sehgahunda Trail Marathon, Relay, & Vale of Three Falls
Portageville 14536
- 5 km Trailrun
- 9,3 mérföld Trailrun
- 10 km Trailrun
- 26,3 mérföld Trailrun
- 26,3 mérföld Trailrun (váltó)
- 26,3 mérföld Trailrun (váltó)
- 72 km Trailrun
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. május 17., vasárnap |
|---|---|
| Időpont: | 08:00 óra |
| Sportág: | Trailrun |
| Táv: | 5 km |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
293 Portageville Rd, Portageville, NY 14536, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
293 Portageville Rd, Portageville, NY 14536, US
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. május 17., vasárnap |
|---|---|
| Időpont: | 10:35 óra |
| Sportág: | Trailrun |
| Táv: | 9,3 m |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
293 Portageville Rd, Portageville, NY 14536, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
293 Portageville Rd, Portageville, NY 14536, US
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. május 17., vasárnap |
|---|---|
| Időpont: | 09:05 óra |
| Sportág: | Trailrun |
| Táv: | 10 km |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
293 Portageville Rd, Portageville, NY 14536, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
293 Portageville Rd, Portageville, NY 14536, US
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. május 17., vasárnap |
|---|---|
| Időpont: | 07:45 óra |
| Sportág: | Trailrun |
| Táv: | 26,3 m |
| Résztvevők maximális száma: | 242 induló |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
293 Portageville Rd, Portageville, NY 14536, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
293 Portageville Rd, Portageville, NY 14536, US
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. május 17., vasárnap |
|---|---|
| Időpont: | 08:30 óra |
| Sportág: | Trailrun |
| Táv: | 26,3 m |
| Váltó: | 2 tagú váltó |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
293 Portageville Rd, Portageville, NY 14536, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
293 Portageville Rd, Portageville, NY 14536, US
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. május 17., vasárnap |
|---|---|
| Időpont: | 08:30 óra |
| Sportág: | Trailrun |
| Táv: | 26,3 m |
| Váltó: | 4 tagú váltó |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
293 Portageville Rd, Portageville, NY 14536, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
293 Portageville Rd, Portageville, NY 14536, US
A verseny áttekintése
| Dátum: | előreláthatólag 2026. május 17., vasárnap |
|---|---|
| Időpont: | 07:45 óra |
| Sportág: | Trailrun |
| Táv: | 72 km |
| Résztvevők maximális száma: | 28 induló |
Hol található a rajt?
Mi:
Rajt az összes versenyzőnek.
Hol:
293 Portageville Rd, Portageville, NY 14536, US
Hol található a cél?
Mi:
Cél az összes versenyzőnek.
Hol:
293 Portageville Rd, Portageville, NY 14536, US
Közeli szállások
Kapcsolat
20893/961417/2025-05-30 10:41:04