Lightfoot Norwalk Summer Series
Juni 2026
Norwalk 06850
Norwalk 06850
Wettbewerbe
- 3 mijlen-loop
- 5 mijlen-loop
- 7 mijlen-loop
- 9 mijlen-loop
- 11 mijlen-loop
Let op, dat deze wedstrijd een prognose op basis van de informatie van het afgelopen jaar is. Datum en afstanden kunnen nog veranderen.
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zondag 21 juni 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 08:00 uur |
| Sportsoort: | hardlopen |
| Afstand: | 3 m |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
Multiple Locations, Norwalk, CT 06850, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
Multiple Locations, Norwalk, CT 06850, US
Let op, dat deze wedstrijd een prognose op basis van de informatie van het afgelopen jaar is. Datum en afstanden kunnen nog veranderen.
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zondag 5 juli 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 08:00 uur |
| Sportsoort: | hardlopen |
| Afstand: | 5 m |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
Multiple Locations, Norwalk, CT 06850, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
Multiple Locations, Norwalk, CT 06850, US
Let op, dat deze wedstrijd een prognose op basis van de informatie van het afgelopen jaar is. Datum en afstanden kunnen nog veranderen.
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zondag 19 juli 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 08:00 uur |
| Sportsoort: | hardlopen |
| Afstand: | 7 m |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
Multiple Locations, Norwalk, CT 06850, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
Multiple Locations, Norwalk, CT 06850, US
Let op, dat deze wedstrijd een prognose op basis van de informatie van het afgelopen jaar is. Datum en afstanden kunnen nog veranderen.
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zondag 2 augustus 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 08:00 uur |
| Sportsoort: | hardlopen |
| Afstand: | 9 m |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
Multiple Locations, Norwalk, CT 06850, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
Multiple Locations, Norwalk, CT 06850, US
Let op, dat deze wedstrijd een prognose op basis van de informatie van het afgelopen jaar is. Datum en afstanden kunnen nog veranderen.
Overzicht van de wedstrijd
| Datum: | verwacht zondag 23 augustus 2026 |
|---|---|
| Tijdstip: | 08:00 uur |
| Sportsoort: | hardlopen |
| Afstand: | 11 m |
Waar is de start?
Wat:
Start voor alle wedstrijden.
Waar:
Multiple Locations, Norwalk, CT 06850, US
Waar is de finish?
Wat:
Finish voor alle wedstrijden.
Waar:
Multiple Locations, Norwalk, CT 06850, US
Accommodaties in de buurt
Contact
21479/975327/2025-09-05 08:11:04